ما

علی سلامت

مدیر و بنیان گذار مجموعه ورزشی جوان

در دبیرستان بازیکن فوتبال بود و به صورت حرفه ای تنیس روی میز بازی میکرد اما با دیدن فیلم های بروسلی به ورزش های رزمی علاقه پیدا کرد.‌پس از تعطیل شدن دانشکده انشا تن و روان به فراگیری کاراته کان ذن ریو در باشگاه تخت جمشید زیر نظر سن سی سلیمی پرداخت.‌شروع به کار باشگاهی در خیابان  دولت تهران زیر نظر استاد محمد معصولی به فراگیری هنر رزمی کونگ فو توآ پرداخت .‌در سال ۱۳۶۲ وارد دانشگاه تهران در رشته مهندسی بهداشت صنعتی شد و همزمان ورزش کونگ فو را ادامه داد .

با تاسیس باشگاه کاپ انقلاب ورزش بوکس را زیر نظر استاد بیژن شیشه گران شروع کرد . درسال ۱۳۶۵ به عنوان مربی کونگ فو در باشگاه شهدای خزانه شروع به کار کرد و از این طریق با بدنسازان به نام آن دوران آقایان  حمزه هوشمند و مرحوم یزدان راد آشنا شد. این آشنایی منجر به تاسیس باشگاه جوان در زیر زمین منزل پدریش واقع در خیابان نیاوران تهران  در سال ۱۳۶۹ شد .
 پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران همزمان با اداره باشگاه به تولید دستگاه های بدنسازی روی آورد وتولیدی تاندور را پایه گذاری کرد . این کارخانه در طول فعالیت خود بیش از دویست باشگاه بدنسازی را در ایران تجهیز نمودبه طوریکه در زمره سه تولیدکننده برتر ایران در امد  و جوایز متعددی در این زمینه دریافت کرد . ‌
با  آرزوی  راه اندازی باشگاه های زنجیره ای با برند جوان در سال ۱۳۹۲و برای تامین دستگاه های موردنیاز ۲۵ درصد  سهام نمایندگی شرکت تکنوجیم ایتالیا در ایران را خریداری کرده و همزمان نمایندگی شرکت ورزشی فیساف درایران را گرفت تا مربی مورد نیاز این برند را خود آموزش دهد و تامین کند .
او  ازدواج کرده و دارای دو فرزند دختر به نام کیانا و صبا است و در حال حاضر بعنوان نایب ریس انجمن صنفی باشگاه داران استان تهران فعالیت میکند.

 

درباره باشگاه جوان

باشگاه ورزشی جوان،در سال 1369 تاسیس شده است و در سال های 1388 و 1389 در سطح تهران و شمیرانات به عنوان باشگاه نمونه و برتر شناخته شده است. این مجموعه با قدمت 33 ساله در طبقات مجزا از صبح زود تا ساعات پایانی شب هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان فعال است.

باشگاه جوان

یکی از ویژگی های باشگاه ورزشی نمونه این هست که بهترین دستگاه های روز  دنیا را با استاندارهای بالا در اختیار  ورزشکار قرار بدهد.

اسپینینگ یا دوچرخه کنار سالنی

جوان پلاس با دارا بودن مجموعه ی کاملی از دستگاه های تکنو‌ جیم و هویست فضای تخصصی و ایمن را برای شما فراهم کرده است. این مجموعه مجهز به دستگاه های ایرواشر هست که باعث میشه سه چهارم هوای سالن از طریق هوای آزاد تامین شود.

دستگاه های بدنسازی هویست

مجموعه ما به جز سالن های بدنسازی بیش از 20 کلاس گروهی در رشته های متفاوت از جمله تی آر ایکس، کراسفیت، کلیستنیکس، پیلاتس، یوگا، ایروبیک، اسپینینگ و ... در ساعت های مختلف دارد که میتواند متناسب با هر سلیقه و شرایطی باشد.

قسمت لذت بخش بوفه باشگاه با انواع غذاهای رژیمی و پروتئینی و نوشیدنی های سالم و ورزشی جلسه تمرین شما را تکمیل کند.

رستوران و بوفه و کافی شاپ باشگاه جوان-بن کافه

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای مجموعه ورزشی جوان محفوظ می باشد